Oradea-network

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+4
[TheKinG]-[Elena]
SmecheruBk
-R3W-
smigals
8 participanți

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    smigals
    smigals


    Numarul mesajelor : 5
    Localizare : Oradea
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 31/12/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  smigals Mier Dec 31, 2008 4:01 am

    buna,is achile,intr-o seara a intrat frt-meu pe oradeamu cu hack si am primit ban ip eu fiind plecat dea acasa..., daca sunteti de accord sa mai jok pe oradea postati si voi aici pt ami da dreptul de a juca inapoi cu alt acc, nu este mu mai fani ca Oradea...,va multumesc pt intelegere,AN NOU FERICIT
    -R3W-
    -R3W-
    Membru rank 2
    Membru rank 2


    Numarul mesajelor : 140
    Varsta : 33
    Localizare : Constanta
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 01/12/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  -R3W- Mier Dec 31, 2008 4:13 am

    te-am cunoscut putin spre sfarsit si mi-ai parut de trb totusi erorile trb asumate..ar merge sa te lase sa-ti faci un cont si sa fi supravegheat (asa suntem putini)dar nu cred ca va fi de acord si e si normal la ce ai facut(sau ce a facut fratele tau...)
    oricum succes Sad
    SmecheruBk
    SmecheruBk
    Membru rank 3
    Membru rank 3


    Numarul mesajelor : 225
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 17/11/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  SmecheruBk Mier Dec 31, 2008 1:08 pm

    De'Acord Mad santa
    [TheKinG]-[Elena]
    [TheKinG]-[Elena]
    Gold Member
    Gold Member


    Numarul mesajelor : 475
    Varsta : 33
    Localizare : AiR
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 26/11/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  [TheKinG]-[Elena] Mier Dec 31, 2008 1:15 pm

    mai dai o sansa $efu , pe old el a fost primu mg care a dat rr ... nu vad ce interes ar avea acuma sa foloseasca hack ,sa incepem anul 2009 mai bine . (sorry k ma bag)
    Online
    Online


    Numarul mesajelor : 42
    Localizare : Constanta
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 29/12/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  Online Mier Dec 31, 2008 2:16 pm

    Oricine merita o sansa ...

    Scuza asta cu fratet`u o folosesc cei mici .. ai vrut sa vezi ce se intampla Razz
    Sa iti fie invatatura de minte ..


    Sefu , merita o sansa ..
    _|diabloo_|
    _|diabloo_|
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 83
    Localizare : Acasa
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 23/12/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  _|diabloo_| Mier Dec 31, 2008 2:19 pm

    Aproape ori cine merita o sansa..
    De-Acord
    wallE
    wallE


    Numarul mesajelor : 17
    Localizare : Timisoara
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 01/01/2009

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  wallE Sam Ian 03, 2009 12:09 am

    7. Cheating
    Cei care sunt prinsi folosind aplicatii de tip hack, aplicatii de replicat pachete (1-hit kill, 5x hit, etc) risca urmatoarea sanctiune: CONT BLOCAT! IP FILTRATpe o perioada nedefinita !
    NU se accepta exploatarea bug-urilor jocului !
    Cu sau fara programe ajutatoare (hackuri) exploatarea unui bug este ILEGALA!
    Pentru renumitele SHADOW BUG si DUPE BUG se filtreaza IP-urile de unde s-a logat contul respectiv.


    Nu va logati cu alt cont decat contul vostru. Daca vi se blocheaza IP-ul nu merge scuza: "doar m-am logat pe contul unui prieten sa vad ce are. NU aveam de unde sa stiu..."


    Deoarece fratiorul tau sa connectat de pe caclulatorul tau .. cu contul tau ... hackurile alea erau in comp si mai devreme sau mai tarziu ... le foloseai

    Din partea mea Nu
    avatar
    Marty
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 25
    Warn :
    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Right_bar_bleue

    Data de inscriere : 17/11/2008

    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty ------

    Mesaj  Marty Sam Ian 03, 2009 3:11 am

    s'a rezolvat...
    Closed.

    Continut sponsorizat


    ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:((((((((((((((((((((((( Empty Re: ban ip pt hackk din vina frt-lui meu:(((((((((((((((((((((((

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 3:50 pm